Yeni Logosu Marka Tescil Belgesi İle Tescillendi Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının (Çerkezköy TSO) yeni logosu “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi. Türk Patent ve Marka Kurumu Markalar Dairesi Başkanlığınca onaylanan “Marka Tescil Belgesi” tescil tarihinden itibaren 10 yıl süreyle geçerli olacak.
Yeni Logosu Marka Tescil Belgesi İle Tescillendi
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Atatürk Blv. 100. Yıl, 59100 Merkez/Tekirdağ +90 212 212 35 17 Tekirdağ Patent Logo

Yeni Logosu Marka Tescil Belgesi İle Tescillendi

Yeni Logosu Marka Tescil Belgesi İle Tescillendi Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının (Çerkezköy TSO) yeni logosu “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi. Türk Patent ve Marka Kurumu Markalar Dairesi Başkanlığınca onaylanan “Marka Tescil Belgesi” tescil tarihinden itibaren 10 yıl süreyle geçerli olacak.
,  Ana Kategori : Blog,  Kategori :  Tekirdağ Haberleri  Tarih :  15.1.2019       Google Plus      
Atatürk Blv. 100. Yıl, 59100 Merkez/Tekirdağ +90 212 212 35 17 Tekirdağ Patent

Tekirdağ Patent LogoÇerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının (Çerkezköy TSO) yeni logosu “Marka Tescil Belgesi” ile tescillendi. Türk Patent ve Marka Kurumu Markalar Dairesi Başkanlığınca onaylanan “Marka Tescil Belgesi” tescil tarihinden itibaren 10 yıl süreyle geçerli olacak.
Türk Patent ve Marka Kurumu Markalar Dairesi Başkanlığınca onaylanan “Marka Tescil Belgesi” ile ilgili açıklamada bulunan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Kozuva, şunları kaydetti:
“Göreve geldiğimiz günden itibaren üyelerimizin desteğiyle, meclisimizin verdiği yetki ve yönetim kurulumuzun aldığı isabetli kararlarla Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasını “Beş Yıldızlı Oda” yapma konusunda çok önemli adımlar attık. Çok şükür bu çalışmalarımızın karşılığını da TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu'nun Çerkezköy'e geldiklerinde burada yaptığı konuşmayla tüm Türkiye'ye duyurduğu gibi “beş yıldı oda” akreditasyonu almış olduk.
Bu değişim ve dönüşüm sürecinde logomuzla ilgili olarak da yine değerli üyelerimiz ve sanayicilerimiz ve kamuoyunda yaptığımız anketler sonucu odamızın yeni logosunu da belirlemiş ve bu değişim dönüşüme, vizyonumuza uygun bir logo oluşturmuştuk.
Yeni logomuzun içeriğini hangi sembolün ne anlama geldiğini ise, muhteşem bir lansmanla üyelerimizin ve kamuoyunun bilgisine sunmuştuk.”

“Çok şükür bu yeni logomuzun patenti de tescillendi”
Çerkezköy TSO Başkanı Süleyman Kozuova, yeni logolarının tescillenmesinin kendilireni çok mutlu ettiğini belirterek, “Şimdi çok şükür bu yeni logomuzun patenti de tescillenmiş oldu. Türk Patent ve Markalar Kurumuna yaptığımız resmi müracaat sonuçlandı. “2015-69690- Hizmet” Marka Nolu Marka Tescil Belgemiz alınmış oldu. Bu marka 21.08.2015 tarihinden itibaren on yıl süreyle Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasına verilmiştir. Bu süreçte, anketimize katılan ve bu logonun oluşumuna katkı sunan tüm halkımıza, değerli üyelerimize, değerli meclis üyeleri ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. Odamız için hayırlı olmasını diliyorum.”

Marka emtiası
Başvuru numarası 2015/69690 olan patentte yer alan 35 No'lu marka emtiasında şu bilgiler bulunuyor:
“Kanunlar nezdinde standartlara uygun üye kaydı yapmak, üyelerin talep ettiği belgeleri hazırlamak, üyelerin yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılmasını sağlamak, üyeler için Pazar araştırmasını yapmak. Ticaret ve Sanayi ile ilgili bilgi ve haberleri üyelerine ulaştırmak. Yerel ve bölgesel iktisadi ve ticari endeks ve istatistikleri yayınlamak. Meslek ahlakını, disiplini ve dayanışmayı korumak.”

/kaynak:Milliyet

Yeni Logosu  Marka Tescil Belgesi  İle Tescillendi

DİĞER İÇERİKLERİMİZ
Geçtiğimiz yıl ilk kez hizmete sunulan ve yüzlerce çocuğun yararlanma fırsatını bulduğu “Bilimin eğlenceli hali” projesi ikinci yılında Süleymanpaşalı çocuklar için kapılarını açıyor.
0 Yorum

    Yorum Yapın
    MUTLU MÜŞTERİLER
    BEKAN SİGORTA MARKA VE PATENT ile bizleri tanıştıran, yaptığımız işte FARKINDALIK Yaratmamıza destek olan, Güncel değişiklikleri tarafımıza anında ileterek, canlı kalmamızı sağlayan, birlikte çalıştığımız her alanda, VİZYONUMUZA katkıda bulunan ETKİN PATENT AİLESİNE sonsuz teşekkürler.


    E-Bülten